Zorganizujte si svoju firemnú akciu u nás

Ranč pod Babicou je skvelé miesto pre školenia s občerstvením, teambuildingy s ubytovaním a vianočné večierky.

Pokiaľ hľadáte kombináciu školenia a ubytovania, naša ponuka je pre vás tá správna voľba.

Naše ubytovanie je pohodlné s kompletným vybavením a vynikajúcou obsluhou. Pre teambuildingy ponúkame viacdenné aj jednodenné pobyty, kde si tímy môžu vyskúšať rôzne teambuildingové aktivity a posilniť svoje vzťahy.

Pomôžeme vám zorganizovať aj vianočné večierky, kde si môžete užíť príjemnú atmosféru, výborné jedlo a zábavu s vašimi kolegami. Nech už potrebujete akúkoľvek z týchto udalostí, sme tu, aby sme vám poskytli kvalitné a profesionálne služby.

Školenia, strategické porady a kongresy

Teambuilding, family day alebo vianočný večierok

Neviete ako vyplniť čas na teambuildingu? Alebo hľadáte príjemné prostredie v prírode, kde si každý nájde to svoje? U nás máte o relax, ale aj aktívnu zábavu postarané.

Počas zimných mesiacov si viete užiť prechádzky v prírode, jazdu na populárnych e-bikoch alebo netradičnú lukostreľbu.

V ranči pod Babicou máte k dispozícií 2 rybníky – menší rybník so pstruhmi, vo väčšom rybníku nájdete kaprov, šťuky aj zubáčov. Náš ranč je vyhľadávaný hlavne pre mini ZOO – Zverinec, ktorý je prístupný celoročne. Nájdete v ňom naše aj exotické zvieratá, dravé vtáky, papagáje, ale aj naše najmilšie kontaktné somáriky a lamy.

Večerná zábava

Radi vám v našom areáli zabezpečíme aktivity podľa vašich predstáv. Cez deň to môžu byť napríklad atrakcie pre deti počas Family days ako sú: nafukovacie hrady, maľovanie na tvár, či kúzelník. Večer si zas môžete zatancovať so živou kapelou alebo DJ-om.

Vypracujeme vám ponuku na mieru

Napíšte nám, aká je vaša predstava o ideálnom firemnom evente a my vám radi vypracujeme ponuku aj so službami a atrakciami.

Zverinec

Aké zvieratá môžete u nás navštíviť?

Ubytovanie

Ubytujte sa v našom útulnom penzióne, rodinnom bungalove či v autentickom drevenom zrube.

Reštaurácia

Ochutnajte to najlepšie z tradičnej slovenskej kuchyne.

Aktivity na spestrenie dňa alebo pobytu

Na našom ranči sa nebudete nudiť!

Podporte starostlivosť o zvieratká vašimi

2%

Sledujte nás