Reštaurácia s tradičnou kuchyňou

Ochutnajte tradičné alebo sezónné jedlá v našej reštaurácií.

V našej reštaurácii ponúkame to najlepšie z tradičnej slovenskej kuchyne. Pochutnáte si na klasickej domácej strave, kde každé jedlo je pripravené s láskou a starostlivosťou. Zdôrazňujeme sezónnu čerstvosť a lokálnu kvalitu. Medzi našimi špecialitami nájdete jedlá z diviny a v jesenných mesiacoch ponúkame tiež tradičnú domácu husacinu.

Naše priestory sú ideálne pre každý typ stretnutia – či už ide o rodinný obed, večeru v kruhu priateľov alebo o firemné posedenia. V letných mesiacoch si môžete vychutnať jedlo a nápoje v našom záhradnom bufete, kde sa môžete pohodlne usadiť uprostred nádhernej prírody a vychutnávať si čerstvý vzduch a idylické výhľady. Príďte ochutnať to najlepšie, čo môže slovenská kuchyňa ponúknuť, v reštaurácii Ranču pod Babicou. Tešíme sa na vašu návštevu!

Sezónna čerstvosť a lokálna kvalita

Kapacita

Záhradný bufet počas letných mesiacov

V letných mesiacoch je možné posedenie v záhradnom bufete s kapacitou 150 miest s bufetovým občerstvením aj pri kultúrnych akciách. V našich priestoroch vieme usporiadať rôzne rodinné oslavy, životné jubileá, krstiny, promócie, svadby.

Kontaktujte nás

Radi vám pripravíme rodinnú oslavu alebo firemné podujatie v našej reštaurácií. Výzdoba, chutné jedlá a rodinný prístup urobia z každého podujatia výnimočnú udalosť.

Podporte starostlivosť o zvieratká vašimi

2%

Sledujte nás